Tel: +420 776 499 608
Facebook:

Zajímají Vás detaily k nadcházející Fun Aerobic Show?

Všechny informace o podzimní Fun Aerobic Show naleznete na naší facebookové události. Po akci se můžete těšit na fotky a videa, které naleznete na našich stránkách a facebooku.


Charakteristika lekcí

CARDIO DANCE

způsob, jak se dostat do kondice a redukovat váhu zábavnou cestou, rozvíjet koordinaci a rytmické cítění

BOSU PILATES

Pilates metoda využívající balanční pomůcky BOSU pro intenzivnější posílení svalů středu těla.

PORT DE BRAS

je specifické propojení strečinku a tance – klasického baletu. Plynulé sekvence pohybů protahují zkrácené svaly, uvolňují a mobilizují páteř a kloubní spojení, zlepšují koordinaci, působí na estetiku a ladnost celého těla.

TABATA

Tabata je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost a fitness ve velmi krátkém čase – 14 minut. Cvičení se skládá ze šesti až sedmi 20 sekundových cviků prováděných na 100 %, proložených dobou odpočinku 10 sekund. Klíčem k efektivitě v Tabata cvičení se jeví krátké intervaly odpočinku mezi cvičením.

Deep Work

Deep work je nový cvičební program, který vychází z východní filozofie a který aktivuje zejména vaše hluboké svalstvo. Základním stavebním kamenem je učení jing & jang a učení pěti elementů (země, dřevo, oheň, kov a voda) a jejich rozdílných energií. Obě tato učení jsou také východiskem tradiční čínské medicíny. Pokud čekáte klidné cvičení na podložce, pak budete zklamáni. Deep work je dynamické fitness cvičení, při kterém se pořádně zapotíte. Jako zvuková kulisa se často používá vysoce rytmická taneční hudba, která vás motivuje ke stále lepším výkonům.

TOTAL BODY WORKOUT

osvědčená posilovací lekce komplexně formující celou postavu – cardio intervaly zaměřené „spalování“ a posílení sv. dolní poloviny těla a v kombinaci s posilováním s ručními zátěžemi.

Bosu Slow

lekce vedená v pomalejším tempu s balanční pomůckou BOSU. Zaměřená na posílení celého těla a coru (hluboký svalový stabilizační systém)

Suit up dance

taneční lekce s kloboukem

Flas mob dance

taneční lekce s jednoduchou choreografií na nejznámější taneční songy.

Velký sál
Doble dance NEW GENERATION | Cardio Dance | Suit up Dance
Exklusive Dance Show | Flashmob Dance | Dance Stretch

Malý sál
Total Body Workout | Bosu Slow | Facts
deepWork | Bosu Pilates

7

Pořádaných akcí

3658

Celkem zůčastněných

18

Lektorů

59

Sponzorů

Sponzoři

Facebook info:
Kontaktujte nás
Napište nám
© 2014. «FunAerobic Show». Všechna práva vyhrazena.